Entegre Lojistik Çözümler

Global depolama ve dağıtım ağımız, çeşitli endüstrilerdeki üreticilere, distribütörlere ve perakendecilere entegre, çok kaynaklı çözümler sunmaktadır.

SADECE

NAKLİYAT & LOJİSTİK

Neta Group bünyesindeki tüm işletmeler taşımacılık ve lojistik sektörüne odaklanmış işletmedir.
Tüm enerjimizi ve birikimimizi lojistik alanında daha iyi hizmet üretebilmek için sarf ediyoruz. Grubumuzun diğer sektörlerde hiçbir yatırımı bulunmamaktadır.
Sadece lojistik sektörüne odaklanmak alanımızda ihtisaslaşmayı, sektörün teknolojisini daha da yakından takip etmeyi kolaylaştırmaktadır.
Bu sayede tüm hizmetlerimizin kalitesini mümkün olan en üst seviyeye çıkmaktadır. Müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını yakından takip ediyor ve optimum çözümleri sunuyoruz. Kapıdan kapıya taşımalarda, tedarik zincirlerimizin yönetilmesinde, ve tüm lojistik servislerin üretilmesinde teknolojiyi etkin bir şekilde kullanan grubumuz dijitalleşme yolunda hızla ilerlemektedir.

Müşterilerimizin talepleri ve ihtiyaçları doğrultusunda iş ortağı prensibiyle en uygun maliyet ve en hızlı çözümler üreterek, havayolu taşımacılığı kapsamında hizmetleri sunmaktayız.

HAVA KARGO TAŞIMACILIĞI

Havayolu kargo taşımaları Neta Grup bünyesinde “NETAVION” markası altında Neta Havacılık tarafından hem IATA tarafından akredite, hem de Türk Sivil Havacılık Kurumu tarafından onaylı olarak gerçekleştirilmektedir.

Geniş Acenta Ağı

Global yaygın acente ağımız sayesinde, dünyanın herhangi bir noktası ile yapacağınız ticarette “Netavion” olarak geniş bir hizmet ağı ve yelpazesi sunuyoruz.

Yetkin Müşteri Temsilcileri

Kurumumuzda çalışan tüm müşteri temsilcilerimiz, şirket içinde verilen ve dış profesyonel kaynaklardan temin edilen eğitimler, ve ayrıca şirket içinde edinilen tecrübe ve deneyimlerin yeni gelen ekip arkadaşlarımıza aktarılması sonucu tam yetkinlik ile hizmet vermektedir.

Tam Zamanında Teslimat

Her koşulda tam zamanında teslimat ilkesi prensıp edinen ekibimiz ve buna uygun olarak dizayn edilen tedarik yönetim politikamız sayesinde ithal ve ihraç sevkiyatlarınız tam da sizin istediğiniz zamanda ulaştırılmaktadır.

7/24 Global Servis

Uluslararası arena da çalışmanın bir sonucu olarak , farklı zaman dilimleri ve takvimlerde sorunsuzca çalışabilmek için nöbetçi müşteri temsilcilerimiz ve acil çağrı hattımız sayesinde kesintisiz iletişim sağıyoruz.

Dünyanın 192 ülkesindeki 789 limanında bulunan deniz taşımacılığı servis, acentelikleri ve deneyimli uzman kadrolarımız tüm ticari ilişkileriniz için hizmet vermektedir.

DENİZYOLU TAŞIMACILIĞI

NETA Deniz Nakliyat, Çin, Hindistan, Ortadoğu ülkeleri başta olmak üzere; Avrupa limanları, Afrika ve Amerika bölgesi dahil tüm dünya limanlarından/limanlarına, ihracat ve ithalat yüklemeleri için profesyonel kadrosu ve özel kontratlarıyla müşterilerinin tüm taleplerini karşılamaktadır.

Optimum Maliyetler

Neta Deniz Nakliyat müşterilerinin dış pazarda rekabet edebilmesin bir yolunun da minimize edilmiş maliyetler olduğunu bilinci ile tüm terminal ve denizaşırı navlun ve terminal maliyetlerini optimum seviyede gerçekleştirmektedir.

Entegre Ara Taşımalar

Denizaşırı nakliyelerde en önemli husus liman dışındaki ön ve son taşımalardır. Neta deniz nakliyat tüm sevkiyatlarımızda, konteyner ve konvansiyonel yüklerinizin yerinden alınmasında ve tesliminde entegre ara taşımalara kesintisiz hizmet vermektedir.

Önce Güvenlik

İnsan ve doğaya saygımızın gereği, ve bize emanet edilen yüklerin sağ salim yerine ulaşması için yük, çevre, trafik ve iş güvenliğini en üst seviyede sağlamak için çalışıyoruz.

Demiryolunun Gücünü Keşfedin

Modern endüstri işletmelerinin ihtiyaç duyduğu yüksek montanlı ara ve hammaddelerin kesintisiz ve en uygun maliyetle hedefine ulaştırılması için Neta Ray’ın demiryolu taşımalarındaki farklı hizmet opsiyonları ile tanışın.

LOJİSTİK SERVİSLER

Grubumuz bünyesinde lojistik servisler Neta Lojistik tarafından verilmektedir. Yenilikçi, akılcı ve müşteriye özel çözümler üreterek, proje taşıma, multimodal – kombine, ağır kargo çözümleri, depo ve aktarma çözümleri, kapıdan kapıya teslim, ara taşımalar gibi pek çok alanda geniş kapsamlı hizmetler sunmaktayız.